Şirketimizin ana amaçlarından biri de maliyetleri düşürürken verimliliği artırmaktır. Eğer mümkün olduğunca esnek bir iş gücüne sahipseniz bu hedefe ulaşma şansınızın çok olduğundan emin olmalısınız. Şirketinizde temel pozisyonlar hariç, idare ve yönetim ile ücretlendirme politikası şirketinizde olacak şekilde bordrolandırma hizmeti alacağınız NDS, tecrübeli kadrosu ile göreve hazırdır.

Şirketinizin zorunlu bulundurması gereken eleman sayısı üzerinde ihtiyacınız olan personeli diğer bütçeleri kullanarak işletmemiz aracılığı ile bordrolandırarak kendinize fırsat yaratmış olacaksınız. Şirketimizde bordrolanan elemanlar, NDS'nin profesyonel ekibi ile kendilerini işletmenizden biri olarak hisetmeye ve iş performansına pozitif katkılar sağlamaya devam edeceklerdir. NDS'den firma personeline yapılacak aylık ödemeleri ücret bordrolarını, yemek fişi ve dağıtılması gereken her türlü evrağı gizlilik prensipleri doğrultusunda firma görüşünü alarak seçeceği bütün hak ve yükümlülükleri NDS'ye ait olan, firma bünyesinde çalıştıracağı bir personel ile yürütmeyi taahhüt edecektir. İşletmemiz tüm çalışma ve iş kanunu mevzuatların gerekliliklerini eksiksiz olarak yerine getirirken talep ettiğiniz her türlü evrakı size beyan edecektir.

Mevcut eleman portföyümüzü kullanarak ihtiyaç duyulduğunda eleman temini konusunda tüm bilgi birikimi ile sizlere destekçi olacaktır. İstanbul merkez olmak üzere, İzmir ve Ankara, Bursa, Adana, Antalya ofisleri ile tüm Türkiye'de hizmet vermeye hazır bir alt yapıya sahibiz.